Šiandien Seime vykusio susitikime krikščioniškų konfesijų vadovai kalbėjo vieningai – smerkiama Rusijos agresija prieš Ukrainą ir raginama padėti tiek Ukrainoje likusiems, tiek bėgantiems nuo karo apsistojusiems Lietuvoje. Žinutė Lietuvos tikintiesiems taip pat aiški – nebijoti, melstis ir pasitikėti Dievu.

Anot Seimo narės Paulės Kuzmickienės, dabar labai svarbus visuomenės susitelkimas, konsolidavimas ir prie to reikšmingai prisideda religinės bendruomenės. 

„Mūsų kova už ukrainiečius, padedant jiems kovoje su Putino agresija, mūsų pagalbos telkimas – bendras mūsų visų reikalas. Tai kova ir už mūsų Valstybę. Bažnyčia prie šio telkimosi prisideda labai reikšmingai. Svarbu, kad būtų daugiau kalbėjimosi ir atsakymų kaip išgyventi šį laikotarpį, kaip įveikti baimes, gebėti neprarasti žmogiškumo, nestokoti atidos ir atjautos savo artimajam“, – teigė ji.  

Krikščioniškų religinių bendruomenių atstovai kviečia Lietuvos ir viso pasaulio gyventojus melstis už Ukrainą ir jos žmones. Susitikimo svečiai ragino aukoti labdarai remiant Ukrainos vaikus, moteris ir vyrus, bėgančius nuo karo ar pasilikusius karo zonoje.

Renginio įrašas: https://youtu.be/2oi2Lc6F3f0