Išsirinkome naują Seimo narę, pasikeitė ir bendravimo su rinkėjais stilius. Į Vilniaus centrinę biblioteką gruodžio pradžioje sukvietusi žirmūniečius, Paulė Kuzmickienė  atėjo kartu su vicemeru Valdu Benkunsku ir nedaugžodžiaudama paragino gyventojus kloti jiems savo rūpesčius.  O dauguma jų įsisenėję: netenkinanti želdinių politika, prastas atliekų tvarkymas, automobilių statymo vietų trūkumas. Taip pat prieš gyventojų valią dygstantys taršūs objektai, biurai, daugiabučiai, spūstys keliuose, su kvartalų užstatymo sutankinimu visiškai nekoreliuojanti kelių pralaidumo sistema,  savalaikės informacijos sklaidos trūkumas.

„Kuo gyvena savivaldybė?“- davė toną diskusijai P. Kuzmickienė, ir V. Benkunskas informavo, jog jis atvyko tiesiai iš tarybos posėdžio (gruodžio 4 d.). Jame vyko priešpaskutinis balsavimas dėl nacionalinio  stadiono koncesijos sutarties. Viskas krypsta esą link to, kad 25 metų trukmės sutarčiai po dviejų savaičių vyksiančiame galutiniame balsavime bus pritarta. Tuomet  2023 metais Vilnius turėtų ne tik nacionalinį stadioną, bet ir beveik 30 sporto ir kultūros erdvių ant Šeškinės kalvos, kur dabar riogso pradėto statyti stadiono griaučiai.

Asmeninė vicemero nuomonė – stadionas Lietuvai per brangus. Anot jo, šiuo metu virš projekto tvyrantis emocinis fonas gožia racionalumą – kad tik greičiau ir, nesvarbu, už kokią kainą. O reikėtų mąstyti dabar, svarstė prelegentas.  Juk esą per 25 metus visas viešasis sektorius kartu  koncesininkui sumokės fantastiškus pinigus. Vietoj to, anot vicemero,  galėtume puoselėti miesto gerovę: investuoti į naujas ugdymo įstaigas, kelius, socialinę apsaugą,  kitą infrastruktūrą. Kalbėtojas apgailestavo, kad buvo pripažintas tinkamas tik vienas viešųjų pirkimų konkurso dalyvis  – bendrovė „Axis Industries“, priklausanti koncerno „Icor“ įmonių grupei (anksčiau „Rubicon“). O rinktis iš vieno nėra optimalu.

Daugiau apie tai skaitykite portale manozirmunai.lt.